До колектива на ПГАВТ „А. С. Попов“ Поздравителен адрес Уважаема госпожо Директор, уважаеми учители и служители, уважаеми педагогически състав, скъпи ученици, Училищната общност на ПГАВТ „А. […]
Здравейте! Аз съм Соня Ахчийска, бивш учител по практика,в ПГАВТ„А.С.ПОПОВ“ и там премина трудовия ми стаж. Работих с много добри колеги, на които винаги можеш да […]